Вхід

UA

Вхід

UA

aretail - це

програмний продукт для розпізнавання облич, спеціально розроблений для малого та середнього бізнесу і не тільки. Продукт має низькі вимоги до апаратного забезпечення і призначений для таких випадків використання, як контроль доступу та облік робочого часу.

Запросити Демо

ARETAIL

- технологія, здатна ідентифікувати або перевірити особу на цифровому зображенні або відеокадрі. Існує багато методів, які використовуються в системах розпізнавання осіб, але в цілому вони ґрунтуються на порівнянні рис обличчя заданого зображенням з обличчями, які зберігаються в базі даних.

Переваги ARETAIL

Забезпечення безпеки

Виявляйте порушників та вживайте заходів до того, як порушення будуть скоєні.

побудова аналітики

Використовуйте системи розпізнавання осіб для збору статистики про поле, вік, настрої клієнтів та іншу інформацію.

Ідентифікація клієнтів

Познайомтеся зі своїми клієнтами ще до того, як увійдуть. Поліпшити якість обслуговування та збільшити продажі.

Контроль доступу по обличчю

Це гарантує швидке проходження турнікет , повний контроль відвідувань і облік часу.

Спробуйте продукт і дізнайтеся більше про можливості ARetail. Надішліть запит, щоб отримати безкоштовну пробну версію продукту та консультацію наших експертів.

Запросити демо

кількість клієнтів

Завдяки аналізу інформації по людських потоків, часу пікового відвідування, можна гнучко налаштувати робочий час обслуговуючого персоналу, вивести найбільш ефективну торговельну політику, зрозуміти чи діє рекламна компанія і багато іншого.

НАСТРІЙ

Алгоритми AYSEE ідеально зчитують міміку обличчя та можуть виявляти необмежену кількість настрою у людей в одному кадрі.

приблизний вік

Змініть свій спосіб введеня бізнесу завдяки ARetail. Відтепер рекламодавці знатимуть, наскільки та чи інша реклама є привабливою для певної аудиторії.

приблизний вік

Змініть свій спосіб введеня бізнесу завдяки ARetail. Відтепер рекламодавці знатимуть, наскільки та чи інша реклама є привабливою для певної аудиторії.

TEXT FOR YOU

TEXT FOR YOU TEXT FOR YOU TEXT FOR YOU TEXT FOR YOU TEXT
FOR YOU TEXT FOR YOU TEXT FOR YOU TEXT FOR YOU