Вхід

UA

Вхід

UA

СЦЕНАРІЇ вИКОРИСТАННЯ

Отримуйте аналітику трафіку відвідувачів у режимі реального часу, включаючи вік, стать і настрій. Підвищте рівень задоволеності клієнтів за допомогою рішень на основі даних. Багатомовна підтримка. Спробуйте ... зараз!"

Запросити Демо

Ідентифікація відвідувачів

Створіть чорний або білий список та альтернативний список клієнтів і співробітників. Негайно повідомляйте охорону про появу небажаних відвідувачів. Консультанти знатимуть, коли VIP-клієнти підходять до вхідних дверей.

Детальніше

швидке ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сьогодні більше немає часу змушувати людей чекати. Розпізнавання облич -це технологія, яка прискорює такі процеси обслуговування, як проходження митниці в аеропорту, отримання кредитів онлайн та обслуговування клієнтів на касі.

Детальніше

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ З РОЗпіЗНАВАННЯМ ОСІБ

Контроль доступу з розпізнаванням облич забезпечує співробітникам швидкий і зручний доступ до робочого місця та підвищує рівень безпеки в компанії.

Детальніше

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ

Технологія розпізнавання облич ARail може допомогти покращити безпеку в масштабах міста чи країни. Технологія може бути використана в тисячах камер, які вже встановлені в міській інфраструктурі.

Детальніше